Uudised ja avaleht

Uudised

12.04.2014 – Oleme vahepeal olnud teiste asjadega rakkes. Aga loodetavasti jõuab sellel hooajal siia midagi lisada. Lisatud sai lähimate radade otsingusüsteem ja lahendasime mõned tehnilised puudused. Hakkame nüüd radu lisama 🙂

15.01.2013 – Uuel aastal uue hooga! Et eelmise aasta tegemiste tagasiside oli üle ootuste hea, siis loodame teid ka käimasoleval aastal rõõmustada uute rajatutvustustega. Olen vaikselt planeerimas uuendusi tehnikas – välja on tulnud uus Hero kaamera, parandamist vajab gps-kõrgusprofiilide ja rajasalvestus. Seepärast  tuleb lähiajal tehnikanurgas väheke juttu Garmini rattakompuutri otsingutest.

05.07.2012 – Valmis sai Rakke Samsung Estonian Cup poolmaratonirada tutvustav video I osa. Seekord koostöös portaaliga Rattaprofid.ee

02.06.2012 – Osalesime Rõuge Estonian Cup avatud raja sõidul (nn Rexona matkal). Ilm ei olnud kiita, aga rada seevastu on super.  Asfaldit ja kruusa on minimaalselt, metsaradu, põlluteid jms – nõrkemiseni. Valmis sai poolmaratonirada tutvustav video.

29.04.2012 – Tutvusime Mulgi poolmaratoni rajaga. Valminud on esimese 12 kilomteeri rajatutvustus video kujul.

18.04.2012 – Osalesime kolmapäevaku sarja esimesel osavõistlusel Jägala-Joal. Et peamine eesmärk oli rada läbi sõita, siis sportlikku tulemust ei saavutanud. GPX fail on üleval, samuti video. Aitäh korraldajatele, rada innustab edasi treenima :D. 

One thought on “Uudised ja avaleht

Comments are closed.